برخی از خدمات

جوانسازی

پوست ما نیاز به توجه دارد تا بتواند جوان ، سفت تر و زیباتر بماند.جوانسازی پوست صورت کار پیچیده ای است و شما نمیتوانید روند طبیعی پیری را متوقف نمایید ، اما شما می توانید با کم کردن سرعت تشکیل چین و چروک های جدید با آن مقابله نمایید.

تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل از روش های غیر تهاجمی می باشد که برای ایجاد اصلاحات مختلفی در صورت از جمله افزایش حجم صورت و افزایش حجم لب ها ، کاهش چین و چروک و خطوط اخم و خنده و … است.

لیزر موهای زائد

چرا ليزر؟

بر خلاف روشهایی که در قدیم برای رفع موهای زائد مانند اپیلاسیون و استفاده از موبرها و تیغ استفاده می شد که ساقه مو را به طور موقت حذف میکرد ، لیزر موهای زائد ، سلول های تولید کننده مو در ریشه (فولیکول) را هدف قرار می دهد و آن ها را از بین می برد ، به همین علت تاثیری که لیزر موهای زائد می گذارد بلند مدت و دائمی می باشد.

لیزر موهای زائد
تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

بوتاکس یکی از درمان های تزریقی آرایشی است که چین و چروک های صورت را با شل کردن ماهیچه هایی که سبب آن شده اند بر طرف می نماید.بوتاکس حاوی یک فرمول رقیق شده ای از سم بوتولیسم می باشد که باعث تضعیف کنترل شده و فلج شدن عضلات می باشد.در نتیجه پوست روی ماهیچه ه شل می شود و چین و چروک ها برطرف می شوند.

نمونه کارها

Stay up to date with our Newsletter