بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران معتقد هستند که لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن تغییراتی در آن به وجود می آید و تزریق ژل لب می تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید باشد. حجم لب، ارتفاع و برجستگی آن تحت تاثیر سن قرار خواهند گرفت. لب تحتانی به طور طبیعی از لب فوقانی بزرگ تر و حجیم تر است و نیمه راست و چپ هر کدام از لب ها شبیه هم میباشند که حجم و تقارن در این دو نیمه بسیار حائز اهمیت است. در تزریق ژل کاری که انجام می شود این است که حاشیه لب برجسته و حجم داده می شود و بدین ترتیب است که به زیبایی صورت از طریق تزریق ژل لب افزوده می شود.

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

 از بین بردن ورم صورت بعد از تزریق ژل

طبق گفته ی بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران ورم و کبودی ممکن است بلافاصله پس از تزریق ظاهر نشود و یک روز پس از تزریق ظاهر شود، میزان ورم و کبودی در هر فرد متفاوت است در بسیاری از افراد فقط به مقداری ورم خلاصه می شود و برای اندکی از افراد، کبودی نیز اتفاق می افتد، میزان کبودی ممکن است تا روز دوم هم افزایش یابد، اما پس از گذشت چند روز رفته رفته کاهش و در نهایت تا دو هفته کاملا از بین می رود.

نکات بعد از تزریق ژل لب

**طی 24 ساعت اول بعد از تزریق ژل ، می بایستی از ورزش های شدید (مانند ایروبیک)، قرارگرفتن بیش از حد در معرض آفتاب یا گرمای شدید و مصرف مشروبات الکلی پرهیز کنید.

**در مواردی احتمال دارد ژل تزریق شده گلوله گلوله شود، این امر تا دو هفته پس از تزریق طبیعی است، در صورتی که پس از روز چهاردهم هم ادامه داشت، حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید.

**در 24 ساعت اول بعد از تزریق ژل از مواد آرایشی روی موضع استفاده نفرمایید

**بعد از تزریق ژل، تا 72 ساعت از دستکاری و ماساژ ناحیه تزریق شده پرهیز نمایید.

از دیگر نکات مهم دیگر :

**استفاده از غذاهاى سخت مانند ساندویچ، گاز زدن نان هاى سفت و سخت، کشیدن سیگار، پیپ، قلیان و بطورکلى هرگونه ضربه و فشار در 72 ساعت بعد از تزریق فیلر(ژل) بخصوص در ناحیه لب ها ممنوع است.

**بهتر است در دو هفته اول از تماس با گرمای زیاد مانند سونا و حمام های داغ پرهیز نمایید.

** واکنش بدن نسبت به ژل های استاندارد بسیار کم است، تنها ممکن است بعد از تزریق، فرد دچار کبودی، قرمزی، درد، تورم و سفتی شود که معمولا تا یک هفته (حداکثر 2 هفته) برطرف می شود.

**در صورت ایجاد کبودی بعد از تزریق ژل می توانید از آناناس، قرص های ویتامین C، کمپرس سرد (در ساعات اولیه بعد از تزریق ژل) و سپس کمپرس گرم(در روزهاى ابتدایى بعد از تزریق ژل) استفاده نمایید.

 در صورت بروز قرمزی، حساسیت و هر واکنش غیرعادی، حتما پزشک را در جریان قرار دهید.

حتما 2 هفته پس از تزریق، جهت معاینه و ادامه تزریق (در صورت نیاز) به پزشک مراجعه کنید.

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

آیا تزریق ژل لب درد دارد

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران گفته است زمانی که برای انجام تزریق ژل لب تنها از کرم های بی حسی موضعی استفاده شود، درد آن زیاد خواهد بود و تمایل افراد به تزریق ژل کم خواهد شد. اما اگر عصب لب به طور کامل بی حس شود هیچ دردی هنگام تزریق ژل احساس نخواهید کرد اگرچه تزریق در این روش پیجیده تر می باشد.

انواع ژل  برای تزریق ژل

ژل ژوویدرم در دو سرنگ ۰٫۸ میلی لیتری بسته بندی می شود و نسل جدید محصولات با ماندگاری بالاتر و عوارض کمتر به بازار عرضه شده است.  زیرگروه voluma XC  بدلیل غلظت بالای اسید هیالورونیک مناسب تزریق در لایه های عمقی است و برای گونه گذاری استفاده می شود.

 زیر گروه ژوویدرم Vollure مناسب تزریق در خط خنده است و تا ۱۸ ماه ماندگاری دارد. جهت برجسته سازی لب و تزریق لب زیرگروهVolbella توصیه می شود که  بسیار نرم است و تورم کمتری نسبت به محصولات قدیمی تر بعد از تزریق ایجاد می کند.

اخیرا شرکت سازنده برای کاهش درد  تزریق لیدوکایین به آن اضافه کرده است . ژل رستیلن محصول شرکت آمریکایی مدیسیس می باشد  و قبل از ژوویدرم مورد تایید FDA قرار گرفته است با این وجود در عمل بعد از تزریق ژوویدرم نرم تر است و در چند روز اول بعد از تزریق ورم  کمتری ایجاد می کند و یکی از با کیفیت ترین ژل های موجود در بازار است.

عوارض تزریق ژل لب

بدلیل خونرسانی زیاد در لب احتمال خون مردگی بعد از تزریق بوتاکس و یا ژل وجود دارد که بهترین دکتر تزریق لب در تهران به استفاده از کمپرس یخ و مصرف نکردن داروهای ضد انعقاد خون ، امگا۳ ، ویتامین ایی و مسکن های مثل آسپرین ، ژلوفن، ناپروکسن، دی پیریدامول، چند روز قبل از تزریق از این عارضه توصیه نمیکند.

  بدلیل شبکه عصبی قوی در لب از بلوک عصب سه قلو برای کنترل درد  استفاده می شود  بی حسی در این ناحیه ممکن است تا ۴۵ دقیقه باقی بماند  و  خوردن غذا در طی این مدت ممکن است موجب گاز گرفتگی لب و آسیب به آن شود . بنابراین تا زمان برگشت کامل حس لب خوردن و آشامیدن ممنوع می باشد.

 در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق گرمای شدید ، ورزش های سنگین و مصرف نوشیدنی های الکلی ممنوع می باشد تا از بروز تورم ، خون مردگی و التهاب بیشتر جلوگیری شود.

lipsfillers

رفتن به مهمانی پس از تزریق ژل لب

بهتر است چند روز قبل و بعد از انجام تزریق از مصرف الکل خودداری کنید. توصیه بهترین دکتر تزریق لب در تهران  به بیماران خود این است، جلوگیری از مصرف الکل قبل و بعد از انجام تزریق های زیبایی.

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران می گوید که الکل احتمال کبود شدن را افزایش می دهد. هم چنین شما باید از آرایش صورت در اطراف ناحیه لب و رژلب زدن حداکثر تا سه روز پس از انجام تزریق خودداری کنید. همچنین باید از دستکاری لب هایتان جلوگیری کنید.

یک نکته دیگر برای مراقبت های پس از تزریق ژل لب به گفته بهترین دکتر تزریق لب در تهران این است که از مصرف نوشیدنی های داغ خودداری کنید. زیرا ممکن است اعصاب و حس لب به علت اعمال بی حسی های موضعی دچار آسیب شود.

بهترین دکتر تزریق لب در تهران می گوید که میتوانید در روز دوم پس از تزریق اگر لب هایتان خشک شده اند، از ویتامین AD استفاده کنید.

در روز سوم نیز می توانید از رژ لب استفاده کنید. اما به خاطر داشته باشید که آرایش کاملا ملایم باشد. سعی کنید از لوازم آرایش سالم تر و با کیفیت تر جهت جلوگیری از آلرژی (رشد باکتری ها) استفاده نمایید.

در صورت نیاز می توانید از کرم ها و یا روغن های ترمیم کننده استفاده کنید.

پس از اینکه زمان گذشت و تورم و حس متفاوت آن به پایان رسید، لب های شما به حالت طبیعی و روتین خود باز خواهند گشت.

روش های برجسته سازی لب

**عمل برجسته کردن لب ها نوعی عمل زیبایی است که باعث قلوه ای تر شدن و حجیم تر نشان دادن لب ها می شود.

امروزه، تزریق ژل لب و فیلر پرکاربردترین روش برای برجسته سازی لب ها است. انواع مختلفی از ژل ها و فیلرها برای تزریق در لب و اطراف دهان وجود دارد. اما معروف ترین آنها ژل هیالونیک اسید است. هیالونیک است ماده ای است که به صورت طبیعی در بدن یافت می شود. این ژل باعث حجم دهی به لب ها می شود.

یکی دیگر پرکاربردترین فیلر ها برای تزریق ژل لب ، کلاژن نام دارد. کلاژن ماندگاری بیشتر و عوارض کمتری دارد.

در مواردی از تزریق چربی یا پروتز لب نیز برای برجسته سازی لب استفاده می شود.

روش های تزریق ژل لب

  • تزریق فیلر با اثر موقت
  • تزریق فیلر با اثر دائمی

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

نکاتی که باید قبل از تزریق ژل لب بدانید

ژل می تواند باعث آسیب دیدگی بافت ها شود

هر زمانی که یک ماده ی بیگانه را وارد بدن خود کنید، خطرات زیادی در پس آن وجود دارد. تزریق برای لب ها می تواند حتی باعث آسیب دیدگی بافت های لب و مرگ آن ها شود. بزرگترین خطر برای هرنوع تزریق پرکننده ای، مردگی بافت است؛ به این معنی که پرکننده داخل یک رگ خونی تزریق شده و موجب مرگ بافت می شود. متخصصین می گویند این یک عارضه ی بسیار نادر است، اما می تواند رخ دهد.

برای همین خیلی مهم است که یک متخصص ماهر و به خوبی آموزش دیده مانند بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران  را برای انجام این درمان زیبایی پیدا کنید. اگر حاضرید تا اولین تزریق ژل لب خود را امتحان کنید، مطمئن شوید که یک پزشک با تجربه را پیدا می کنید و درمورد تمام عوارض جانبی ممکن سوال می کنید.

ممکن است به خاطرحساسیت واکنش نشان دهید

درست مانند هرنوع عمل پزشکی دیگری، ممکن است که به خاطر حساسیت، به تزریق ژل لب واکنش نشان دهید. این اتفاق نادراست، اما لازم است که درنظر گرفته شود. عوارض جانبی بیشتری می توانند درقالب کبودی یا تورم، توده یا برآمدگی های درازمدت درقسمت تزریق شده، عفونت، عدم تقارن لب ها، واکنش به خاطر حساسیت به محصول و بیشتر شدن تورم به وجود آمده یا خارش و حتی ایجاد زخم یا اسکار و پوسته پوسته شدن لب ها رخ دهند. قبل از اینکه زیر بار هرنوع عملی بروید، با پزشک خود درمورد این واکنش های جدی تر و اینکه اگر حساسیتی داشتید، چه درمانی شامل آن می شود، صحبت کنید.

 به گفته بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران سن مهم است

هرچه پیرتر می شویم، پوست ما هم پیرتر می شود؛ به همین خاطر ضروری است که وقتی پزشک ما برای تزریق ژل لب برنامه ریزی می کند سن را هم در نظر بگیرد. هنگام درمان لب ها، موارد زیادی وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند، مواردی مانند خطوط و چین و چروک های اطراف دهان، خط دور لب و حجم ذاتی خود لب ها. بسیاری از بیماران جوان تر به دنبال زیاد کردن حجم لب های خود هستند، درحالیکه ساختار و خط دور لب آنها درحال حاضر هم به خوبی مشخص است.

درمیان خانم های مسن تر، اکثر اوقات مشکل این است که خط دور لب دیگر مشخص نیست و بسیاری از خانم ها از اینکه رژلب از روی لب شان به روی پوست می رود شاکی هستند. درمورد دلایل خاص خود، برای اینکه خواستار تزریق ژل لب هستید با دکتر خود صحبت کنید. این کار به برنامه ریزی کردن و اینکه چه نوع پرکننده ای و چقدر از آن استفاده شود کمک خواهد کرد.

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران

برای افزایش اعتماد به نفس روی آن حساب نکنید

اکثر افراد در این کار زیاده روی می کنند. جراحی پلاستیک یا محصولات زیبایی در جهت افزایش زیبایی طبیعی شما به کار می رود، نه برای تغییر ظاهر یا اعتماد به نفس شما. بسیاری از پزشکان معتقدند اکثر مردم می توانند از ژل های پر کننده ی لب استفاده کنند اما برای همه مناسب نیست.

باید در نظر داشته باشید که ژل لب به تدریج ظاهر شما را تغییر می دهد. بنابراین تا زمانی که خواهان تغییر نیستید نباید به این کار دست بزنید. به خاطر خودتان این کار را انجام دهید، نه برای خوشحالی یک فرد دیگر یا عکس های زیباتر. از ژل لب برای زیبایی یا جذابیت بیشتر استفاده نکنید چراکه این تغییر، تغییری جزئی خواهد بود. اگر واقعا خواهان آن هستید این کار را انجام دهید، اما قبل از آن به یاد داشته باشید که همیشه خود را دوست بدارید.

سوالات متداول تزریق ژل لب

 به توصیه بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران قبل از انجام تزریق ژل چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

مراقبت خاصی قبل از انجام تزریق ژل نیاز نیست  اما توصیه می شود که داروهای ضد التهابی مانند اسپرین مصرف نشود.

تزریق ژل چقدر طول می کشد؟

به گفته بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران مدت زمان تزریق ژل بسته به میزان تزریق و نواحی مورد نظر است ولی بطور کل بین 10 الی 20 دقیقه طول می کشد

آیا در حین تزریق درد احساس می شود؟

تزریق ژل با بی حسی موضعی انجام می شود و دردناک نیست. اما در برخی موارد ممکن است شخص حساس باشد و کمی درد متوجه وی شود

آیا تزریق ژل برای بدن ضرر دارد؟

در تزریق ژل از موادی استفاده می کنند که کاملا با پوست بدن سازگار است توصیه می شود که تزریق ژل در مراکز بهداشتی و معتبر انجام شود تا هیچ مشکلی را برای فرد به همراه نیاورد.

مراقبت لازم بعد از تزریق ژل؟

پس از تزریق ژل به مدت 24 ساعت از خوردن غذاهای داغ اجتناب نمایید و از قرار دادن کمپرس سرد و گرم پرهیز نمایید

چه مقدار می توان به لب ژل تزریق کرد؟

 به گفته بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران میزان تزریق ژل با توجه به انتظار بیمار و تشخیص پزشک می باشد تزریق ژل باید طبق استاندارد زیبایی صورت گیرد و اگر شخصی بخواهد خارج از استاندارد زیبایی تزریق ژل در آن  صورت گیرد و مقدار ان زیاد باشد چهره غیر طبیعی خواهد شد و با دیگر اجزای صورت تناسب نخواهد داشت .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پانزده =