کاشت ابرو ارزان

کاشت ابرو ارزان

کاشت ابرو ارزان

کاشت ابرو ارزان : امروزه در میان خانم­ها از محوبیت بالایی برخوردار است چراکه داشتن ابروی زیبا نقش بسیار زیادی در جذابیت و گیرایی چهره شما دارد و می‌تواند زیبایی چشم‌های شمارا بسیار درخشان‌تر کند. خوشبختانه امروزه علم نوین به‌قدری پیشرفت کرده است که به‌سادگی و تنها در طی چند ساعت می‌تواند معضلاتی از قبیل ابروهای کم‌پشت و نازیبا را رفع کند.

کاشت ایرو ارزان

اگر به هر دلیلی از فرم ابروی خود ناراضی هستید و به دنبال پیدا کردن ارزان‌ترین کلینیک برای کاشت ابروی طبیعی هستید، پیشنهاد ما این است که هرگز و هرگز کم‌هزینه بودن را اولین فاکتور انتخاب پزشک موردنظر خود قرار ندهید. کاشت ابروی طبیعی، یک عمل بسیار ظریف و حساس است که مهارت، تجربه و سلیقه زیبایی‌شناختی پزشک شما و تیم همراه وی حرف اول و آخر را در این فرآیند می‌زند. مراقب باشید به خاطر صرفه‌جویی در هزینه‌های کاشت ابرو، برای درست کردن ابروهایتان، چشمانتان رو کور نکنید. هرگز و هرگز زیبایی چهره خود را به دست افراد غیرمتخصص نسپارید. پیش از هر اقدامی به میزان کافی تحقیق کنید و مشتریان پیشین پزشک خود را ملاقات کنید تا میزان رضایت‌مندی آن‌ها و نتیجه عمل کاشت ابرو را از نزدیک ببینید.

کاشت ابرو طبیعی به روش اف­یو­ای

کاشت ابروی طبیعی به روش اف‌­یو­ای، (جداسازی واحدهای فولیکولی)، زیباترین و طبیعی‌ترین و مدرن­ترین روشی است که به همه افرادی که به هر دلیلی اعم از کندن عصبی ابروها (تریکوتیلومانیا)، کم‌کاری تیروئید، کم‌پشتی ژنتیکی، ضربه، تغذیه نامناسب، جراحت، تصادف، سوختگی، بیماری‌های هورمونی، مواد شیمیایی، شیمی‌درمانی، بیماری‌های پوست و مو و غیره ابروهای خود را ازدست‌داده‌اند، کمک می‌کند تا چهره جذاب‌تری داشته باشند.

مزایای کاشت ابرو به روش اف‌یو‌­ای

کاشت ابرو ارزان

بهترین مزیت کاشت ابرو شکل کاملاً طبیعی نهایی آن است و یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای کاشت ابرو به روش اف‌یو­ای، این است که هیچ نوع جای زخم و اسکاری که بدون میکروسکوپ و از فاصله دور قابل‌مشاهده باشد، چه در ناحیه ابرو و چه در ناحیه اهداکننده فولیکول‌های مو (پشت گوش) به‌جای نمی‌گذارد،  اما این به این معنی نیست که مطلقاً هیچ نوع جای زخم ناشی از عمل بر روی بدن شما باقی نمی‌ماند و مثلاً شما می‌توانید در صورت تمایل سر خود را کاملاً بتراشید

. استخراج فولیکول‌های مو باعث ایجاد نقاط سفید بسیار ریزی روی سطح پوست می‌شوند که اگر موهای شما کوتاه‌تر از نیم سانتی‌متر باشد دیده‌ می‌شوند. البته قابلیت رشد دائمی ابروهای کاشته شده، تناسب و همرنگی آن با سایر بخش‌های ابرو  از دیگر نقاط قوت عمل جراحی کاشت ابرو به روش اف‌یوای هستند که تمام این مزایای عالی در کنار هم باعث می‌شود عارضه جای اسکار بسیار ریز در برابر آن بسیار بی‌اهمیت باشد.

محدودیت­های کاشت ابرو در روش­های قدیمی

 

کاشت ابرو ارزان

در روش‌های قدیمی‌تر کاشت مو مثل اف‌یوجی که در حال حاضر تقریبا منسوخ شده است، به دلیل برش نواری ناحیه اهدا کننده مو، جای زخم به راحتی مشهود بود و کسانی که برای عمل کاشت اقدام می‌کردند، دیگر نمی‌توانستند موهای خود را خیلی کوتاه کنند.

البته لازم به ذکر است که در مورد کسانی که موهای خیلی کم‌پشتی دارند و یا دچار طاسی شده‌اند، یک جلسه کاشت به روش اف‌یو­ای اصلاً کفایت نمی‌کند و شاید پزشک آن‌ها روش اف‌یو­جی یا روش‌های ترکیبی دیگری را پیشنهاد دهد؛ اما در مورد کاشت ابرو، در حال حاضر روش اف‌یوای بهترین و رضایت‌بخش‌ترین است و این عمل، بدون مشکلاتی از قبیل جراحی‌های طولانی، بخیه‌های زیاد، درد، خونریزی و تورم زیاد، فقط در یک جلسه چهار تا شش ساعته امکان‌پذیر است.

اولویت کاشت ابرو ارزان نسبت به تتو و هاشور

کاشت ابروی طبیعی به این دلیل نسبت به هاشور و تتو اولویت دارد که ظاهری بسیار طبیعی دارد و به‌ندرت ممکن است کسی متوجه عمل زیبایی شما شود. مزیت دیگر ابروی کاشته شده پس از مدتی درست مثل موی سایر بخش‌های بدن رشد می‌کند و می‌توانید با خاطری آسوده ابروهای خود را کوتاه و اصلاح کنید. هم‌چنین کاشت ابرو به دلیل ماندگاری بسیار بالایی که دارد، نسبت به روش‌های درمانی دیگر مثل مصرف فیناستراید، ماینوکسیدیل بهتر است. پیش از اینکه بهترین تیم پزشکی را برای کاشت ابروی خود انتخاب کنید با مهم‌ترین دانستنی‌های کاشت ابرو آشنا شوید و انتظارات خود را به شکل واقع‌بینانه‌ای تنظیم کنید.

کاشت ابرو ارزان

فرآیند کاشت کاشت ابرو ارزان

در کاشت ابرو به روش اف‌یوای، پزشک متخصص پس از بی‌حسی موضعی بیمار و در فرآیندی بدون درد و خونریزی، تعدادی فولیکول مو از ناحیه پشت گوش‌ها برداشته و با دقت بسیار در جهت و زاویه مناسب و طبیعی بر روی ابروهای وی جایگذاری می‌کند. با استفاده از گرافت‌های بسیار ریز نیم‌میلی‌متری، این امکان محقق می‌شود که برش‌های احتمالی در کوچک‌ترین اندازه ممکن انجام شود و جای زخم‌ها به حداقل ممکن برسد.

پزشک شما باید موهایی مناسب با ضخامت و حالت ابروهای شما را برای کاشت ابرو انتخاب کند و قطر منافذ کاشت ابرو را کوچک‌تر سازد تا خروجی موهای ابروی شما ضخیم و غیرطبیعی نشود. هم‌چنین تارهای ابرو باید به شکلی پرتراکم کاشته شوند تا پوست ابرو دیده نشود. وظیفه مهم دیگر پزشک شما این است که در استخراج فولیکول‌های موی پشت گوش دقت کافی داشته باشد تا بانک موهای شما آسیبی نبیند و شما بتوانید در آینده در صورت نیاز مجدداً برای کاشت مو یا ابرو اقدام کنید. واضح است که دقت و حس زیبایی‌شناختی پزشک در کاشت هنرمندانه فولیکول‌ها به شکل طبیعی، بسیار حائز اهمیت است.

کاشت ابرو ارزان

دوران نقاهت پس از کاشت ابرو ارزان

عمل جراحی کاشت ابرو، علیرغم اینکه نیاز به‌دقت هنرمندانه پزشک حاذق شما دارد، اما عملی ساده برای متقاضیان محسوب می‌شود که نیازی به استراحت و مراقبت‌های دشوار بعد از عمل ندارد و شما بلافاصله بعد از کاشت ابرو می‌توانید بدون هیچ محدودیتی به کارهای روزمره خود بپردازید. فقط یادتان باشد که تا مدتی بعد از عمل کاشت ابرو، ابروهای خود را با آب داغ نشویید و به ناحیه کاشت ابرو فشار زیاد وارد نکنید.

عوارض موقتی ناشی از کاشت ابرو ارزان

کاشت ابرو حدوداً ۴ ساعت طول می‌کشد و معمولاً هیچ‌گونه عوارض جانبی خاصی ندارد. پزشک شما برای تسکین احساس خارش در ناحیه جراحی، پماد تجویز خواهد نمود. فراموش نکنید که هرگز نباید ابروهای خود را بخارانید. مقداری قرمزی در اطراف هر موی کاشته شده کاملاً طبیعی است و ممکن است تا ۵ روز باقی بماند. به‌ندرت ممکن است مقداری تورم و خون‌مردگی حداکثر به مدت ۳ روز در اطراف چشم ایجاد شود. درصورتی‌که عوارض نام‌برده بیش از این باقی بود، حتماً به پزشک خود  مراجعه کنید.

نتیجه نهایی کاشت ابرو ارزان کی مشخص می‌شود

کاشت ایرو ارزان

لازم است بدانید در هفته‌های اول بعد از کاشت ابرو، شما ابروهایی بسیار زیبا و پرپشت خواهید داشت؛ اما بعد از مدتی این ابروها به‌طور طبیعی دچار ریزش خواهند شد و پس از چند ماه رشد مجدد (حداکثر یک سال) به تراکم نهایی خود می‌رسند. ممکن است تارهای کاشته شده ابروهای شما به دلیل جابجایی دارای رشد کمتری باشد، لذا باید حداقل ۶ ماه صبر کنید تا روال طبیعی رشد آن‌ها آغاز شود و تا این زمان، به دلیل رشد کم ابروهایتان مجدداً برای کاشت اقدام نکنید.

برای اینکه ابروهای شما درنهایت به تراکم کاملاً طبیعی نزدیک شود، باید حداقل دو یا سه مرتبه کاشت ابرو را انجام دهید. لازم است به یاد داشته باشید که بااینکه موی سر ازلحاظ ضخامت، حالت، میزان و زاویه بیشترین شباهت را با موی ابرو دارد، اما حداقل یک سال طول می‌کشد تا ابروهای کاشته شده ازنظر فرم، حالت و کیفیت شبیه ابروی طبیعی شوند. درواقع شما بعد از یک‌ سال می‌توانید در مورد نتیجه کاشت ابروی خود به‌طور قطعی قضاوت کنید.

نحوه انتخاب بهترین روشکاشت ابرو ارزان یا مو

کاشت ابرو ارزان

یک نکته بسیار مهم درباره کاشت ابرو به روش اف‌یو­ای این است که در خوش‌بینانه‌ترین حالت، حداکثر ۸۰ درصد ابروهای کاشت شده باقی می‌مانند و به رشد خود برای همیشه ادامه می‌دهند، اما در روش اف‌یوجی بیش از ۹۰ درصد از موهای کاشته شده باقی می‌مانند. ازاین‌رو اگر ابروهای شما خیلی کم‌پشت شده‌اند شاید مجبور باشید برای رسیدن به نتیجه دلخواه، عمل اف‌یوای را دو یا سه بار تکرار کنید؛ اما اگر با دوران نقاهت نسبتاً طولانی و سایر دشواری‌های یادشده روش اف‌یوجی مخصوصاً جای زخم کاملاً مشهود آن مشکلی ندارید، می‌توانید در انتخاب بین این دو روش کاشت ابرو از پزشک خود کمک بگیرید.

سؤالات رایج در مورد کاشت ابرو

آیا همه می‌توانند برای کاشت ابرو ارزان اقدام کنند؟
کاشت ابرو ارزان برای چه کسانی مناسب است؟
آیا من هم می‌توانم برای کاشت ابرو اقدام کنم؟
همه کسانی که اصلاً ابرو ندارند یا ابروی بسیار کم‌پشتی دارند، اما پوست ناحیه ابروی آن‌ها سالم است، می‌توانند به کاشت ابرو فکر کنند. خبر خوش اینکه نتایج کاشت ابرو برای خانم‌هایی که بیشتر ابروی خود را تتو یا هاشور نموده‌اند، می‌توانند بهتر و رضایت‌بخش‌تر هم باشد، به این دلیل که پوست ناحیه ابروی آن‌ها کمی تیره‌تر است و شکل نهایی ابرو طبیعی‌تر و پرپشت‌تر می‌شود. هم‌چنین افرادی که موهایی صاف دارند می‌توانند نتیجه بهتری از کاشت ابرو دریافت کنند.

کاشت ابرو ارزان

اما خانم‌های باردار و افرادی که مشکل ریزش موی خود را هنوز درمان نکرده‌اند، بهتر است کاشت ابروی خود را به دوره بعد از زایمان و بعد از درمان ریشه ریزش موی خود موکول نمایند. برای مثال، اگر در اثر استرس و اضطراب دچار عارضه ریزش ابرو یا مو شده‌اید، ابتدا باید اختلال اضطراب خود را درمان کنید و بعدازآن برای کاشت ابرو اقدام کنید، در غیر این صورت احتمال زیادی وجود دارد که ابروهای کاشته شده نیز دچار ریزش شوند و شما هرگز به نتیجه دلخواه خود نرسید. ضمن اینکه افرادی که مشکلات قلبی و عروقی، نارسایی‌های کلیوی دارند و یا دوران شیمی‌درمانی را سپری می‌کنند، نباید کاشت ابرو یا مو انجام دهند.

فرایند جراحی کاشت ابرو ارزان به چه صورت است

جراحی پیوند ابرو شامل گرفتن مو از قسمت دیگری از بدن و پیوند آن به ناحیه کم پشت و خالی ابرو ها میباشد.فولیکول های سالم از محل اهداء کننده،که معمولا پشت سر قرار دارند برداشته می شوند و برای اپر کردن محل طاس مورد نظر منتقل می شوند.

مو به این منطقه افزوده خواهد شد و همانند ابروهای طبیعی محل قرارگیری خود، رشد میکند، پس برای پیوند و کاشت ابرو برش منظم و کاشت مناسب در جهت درست لازم است.

امروزه کاشت ابرو جایگزین مناسبی به جای تاتو می باشد که می توان از مو سر یا بدن برای کاشت ابرو استفاده کرد. در این مرکز با جدید ترین تکنیک کاشت ابروپیاز موها به جهت و خواب ابرو کاشته می شوند. که این تکنیک باعث می شود ابرو های کاشته شده طبیعی و زیبا جلوه کنند.

کاشت مو ارزان

کاشت مو طبیعی در ریش و سبیل :

کم مویی درصورت مردان درمان دارویی ندارد ولی با کاشت مو طبیعی این موها به صورت طبیعی رشد خواهند کرد و قابل اصلاح میباشند.
پیوند مو طبیعی در خطوط شکستگی سر و صورت یا اسکار ناشی از سوختگی ها باعث پوشاندن عیوب حاصل از اسکار زخم ها شده و بهترین روش برای این افراد کاشت مو طبیعی روی اسکار می باشد.

پیوند مو طبیعی در خانم ها :

خانم هایی که ریزش مو شبیه به آقایان دارند یا ریزش مو آن ها تحت تاثیر هورمون،ژن یا سن میباشد به کاشت مو طبیعی پاسخ خوبی میدهند.

هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو ارزان

در کاشت ابرو هم مانند کاشت مو سه مرحله برداشت، نگهداری و کاشت مو انجام می شود. البته همانطور که پیشتر گفته ایم با وجود تکنیک های مختلف و وجود مراکز مختلف کاشت مو و ابرو در جهان، این عمل به شیوه های متفاوتی انجام می شود.

به همین دلیل هزینه نهایی کاشت ابرو در مراکز مختلف و با استفاده از روش های مختلف متفاوت است. برای مثال، کاشت ابرو به روش fut امروزه دیگر منسوخ شده و دیگر انجام نمی شود. اما هنوز بعضی از کلینیک های کاشت ابرو و مو به دلیل هزینه نسبتا کم برای کاشت ابرو از روش کاشت ابرو fut استفاده می کنند.

کاشت ابرو ارزان

از طرف دیگر متاسفانه برخی از مراکز کاشت ابرو نیز از تجهیزات و لوازم درجه یک و دستگاه های مناسب جهت انجام عمل کاشت ابرو استفاده نمی کنند و از ابتدا تا انتهای کاشت توسط تکنسین ها انجام می شود. افرادی که داوطلب کاشت ابرو در این مراکز می شوند، باید این نکته را در نظر داشته باشند که هر چند ممکن است هزینه کاشت ابرو ارزان تر از کلینیک های دیگر باشد اما در نهایت کیفیت و نتیجه کاشت مو را هم باید مورد توجه قرار دهند.

یکی از فاکتورهای دیگری که موجب تفاوت برآورد نهایی هزینه کاشت ابرو در افراد مختلف شود، وسعت ریزش ابرو است. طبیعتا هر چه این میزان بیشتر و وسیع تر باشد، نیاز به کاشت تعداد بیشتری از گرفت ها در ناحیه ابرو است و همین مسئله موجب افزایش زمان عمل و افزایش تعداد گرفت های اسخراج شده می شود که در نهایت باعث می شود که هزینه کاشت ابرو بیشتر شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + سه =