کاشت مو تهران

کاشت مو تهران

کاشت مو تهران

کاشت مو تهران هم مثل کاشت مو در تمام دنیا مورد استقبال افراد کثیری قرارگرفته است. کاشت مو تهران توانسته به افرادی زیادی که از ریزش مو رنج می‌برند کمک کند تا زیبایی ازدست‌رفته خود را بازیابند.ریزش مو مشکلی است که ممکن است در افراد زیادی جه زن و جه مرد رخ دهد. ریزش مو سبب می‌شود که فرد نسبت به افرادی که در همان سن و بدون ریزش مو هستند مسن‌تر به نظر برسند

کاشت مو تهران

کاشت مو تهران به افرادی که در اثر ریزش مو دچار افسردگی و عدم اعتمادبه‌نفس هستند کمک می‌کند. این افراد فکر می‌کنند که ریزش موهایشان باعث کاهش زیبایی آن‌ها می‌شود و به همین دلیل اعتمادبه‌نفس خود را از دست می‌دهند. در چنین مواردی مردم باید بهترین راه‌حل را پیدا کنند.تنها راه خوب برای درمان ریزش مو و طاسی سر کاشت مو تهران است. ریزش مو یک اتفاق طبیعی برای همه انسان‌ها چه زن و چه مرد هست و ازنظر پزشکی هر انسانی روزانه تعدادی مو از دست می‌دهد.

هزینه کاشت مو تهران در استان‌های ایران چگونه است

هزینه پایین کاشت مو تهران و همچنین پزشکان متخصص و کاربلد، دو دلیلی است که بیشتر داوطلبان کاشت مو تهران انتخاب می‌کنند. کاشت مو در شهرهای بزرگ مانند مشهد، تهران، اصفهان و شیراز بیشتر از سایر استان‌های کشور می‌باشد. در شهرهای مشهد و تهران چون متقاضیان کاشت مو بسیار بیشتر هستند؛ امروز با پیشرفت، علم و تکنولوژی و هم‌چنین پیشرفته شدن دستگاه‌های کاشت مو کار را برای پزشکان آسان‌تر از همیشه کرده است درنتیجه پزشکان با بهره‌مندی از روش‌های مدرن کاشت مو تهران را انجام می‌دهند.

روند عمل کاشت مو تهران چگونه است

کاشت مو تهران در بیشتر مواقع از روش بی‌حسی موضعی در هنگام جراحی استفاده می‌کند؛ یعنی بدون بیهوشی است و فردی که تحت کاشت مو تهران قرار می‌گیرد و کسی که عمل پیوند مو را انجام می‌دهد بعد از عمل کمی احساس درد در ناحیه سر می‌کند.

کاشت مو در تهران به شیوه‌های مختلف انجام می‌شود اما در همه آن‌ها موهای کاملاً طبیعی پیوند داده می‌شود. کاشت مو تهران با سه روش مختلف انجام می‌شود:

1-FIT

2-FUT

3-FUEکاشت مو تهران در کاشت مو تهران از چه روشی استفاده می‌شود

1-تکنیک جداسازی فولیکولار (FIT)
2-استخراج واحد فولیكولار (FUE)
3-پیوند واحد فولیكولار (FUT)
4-جراحی واحد فلوکسیال (FUSS)
در هنگام کاشت مو تهران، جراح یکی از این تکنیک‌ها را و یا دو تکنیک را به‌صورت ترکیبی برای کاشت مو تهران بر اساس وضعیت بیمار و تاریخچه پزشکی وی انتخاب و انجام خواهد داد.

در هنگام کاشت مو تهران ابتدا باید تمام موهای سر را با ماشین بتراشید سپس دکتر پوست سر را تمیز می‌کند و بعضی از داروها و ژل‌های تزریقی بی‌حسی را در درون‌پوست سر تزریق می‌کند تا جلوی دردسر بیمار را بگیرد.

 روش FIT

این روش کاشت مو تهران انتخاب خوبی برای کسانی است که می‌خواهند موهای کوتاه داشته باشند و آن را کوتاه نگه‌دارند. در طی تکنیک FIT، فولیکول‌ها در ناحیه منبع جداشده‌اند و در قالب برش‌های بسیار کوچک قرار می‌گیرند.

عمل FIT چه مدت طول خواهد کشید

عمل FIT معمولاً  تا ۱۰ ساعت هم طول می‌کشد. ما درباره FUE در بخش بعدی متن خواهیم گفت، اما تفاوت اصلی بین FUE و FIT ابزار استخراج فولیکولی است که برای از بین بردن پیوند واحد فولیکولی استفاده می‌شود.

 روش FUE

در روش کاشت مو تهران به روش FUE، ابتدا پشت سر پوست فرد را اصلاح می‌کنند و فولیکول‌های مو یک‌به‌یک جدا می‌شوند. این منطقه با نقاطی کوچک بهبود می‌یابد و موهای موجود شما آنجا را پوشش می‌دهد. پیوندها آماده می‌شوند و پزشک منطقه را تمیز و خالی می‌کند و سپس با استفاده از یک سوزن سوراخ‌ها و یا شکاف‌ها را ایجاد می‌کند. هر پیوند در یک سوراخ بسیار ظریف قرار می‌گیرد.

کاشت مو تهران

 روش FUSS

درروش کاشت مو تهران به روش FUSS، پزشک پوست پشت سر را ۶ تا ۱۰ اینچ از پشت سر می‌گیرد و آن را کنار می‌گذارد. سپس او پوست سر شما را می‌کشد. اصلاً نگران نباشید بعد از مدتی رشد مو در اطراف این منطقه به‌زودی آن را پنهان خواهند کرد. پس‌ازآن، تیم جراحی این نوار را به ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ پیاز کوچک تقسیم می‌کند که هرکدام یک یا چند مو دارند. مدت‌زمان کاشت مو تهران به این روش به نوع مو، اندازه منطقه و رنگ موی بیمار بستگی دارد.

 آیا خانم‌ها هم می‌توانند کاشت مو انجام دهند

بیشتر زنان عاشق موهای‌ خود هستند و اصلاً دوست ندارند که حتی یک تار از موهای خود را از دست بدهند، به‌ همین خاطر بعدازآنکه مبتلابه ریزش مو می‌شوند، کاندید کاشت مو می‌شوند ولی با ابراز تأسف باید بدانید تمامی خانم‌هایی که مبتلابه طاسی شده‌اند، ممکن است که نتوانند مو بکارند. ریزش  مو در زنان با مردان کاملاً متفاوت است. ریزش مو در زنان به‌ شکل باز است و موهای تمام قسمت‌های سرشان به ‌شکل کلی شروع به ریزش می‌کند اما در مردان این‌گونه نیست.

برای کاشت مو در خانم‌ها از موهای کدام قسمت استفاده می‌شد

کاشت مو تهران

موهایی نیز که برای کاشت مو تهران در خانم‌ها برداشت می‌شود از همان موهایی هستند که در حال ریزش هستند که اگر این موها را در محل دیگری نیز بگذاریم دوباره همان جریان ریزشی خود را ادامه می‌دهند و با کاشت آن‌ها دوباره به سر خانه اول برمی‌گردیم و این موها درهرصورت بعد از مدتی کوتاه می‌ریزند، به‌ همین خاطر است که تنها زنانی که موهای خودشان را به خاطر عواملی مانند زخم‌ها، سوختگی‌ها و تصادفات ازدست‌رفته دیده‌اند، می‌توانند با تحقیق شرایط کلی مو بکارند.

کاشت مو تهران در خانم‌ها به چه عواملی بستگی دارد

۱-نسبت موهای منطقه پیونددهنده donor به مساحت محل طاس شده

 ۲- سطح توقعات و سطح انتظارات بیماران بعدازاین کاشت مو تهران

3-نسبت موهای منطقه پیونددهنده donor به مساحت محل طاس شده

در کاشت مو تهران هرچقدر که ناحیه پیونددهنده یا donor تنگ‌تر باشد کمتر می‌توانیم جاهای طاسی را پرکنیم. بیشتر زنان مویی کافی در قسمت دهنده یا donor برای انجام  ۱ الی ۳ نوبت کاشت مو را دارا هستند. باید متذکر شویم که حتی در حالت‌هایی که قسمت دهنده یا donor زیاد پرپشت نباشد می‌توان با روش گرافت­های اندک قسمت های طاسی را تا حدی پر کرد.

در بعضی از زنان قسمت‌های خالی زیادی در کل سر قابل‌مشاهده بوده و تقریباً بیشتر از ۵۰ درصد از موهای موجود در سر به‌صورت کرکی و فری شده است. این حالت را آلوپسی باز یا منتشر بدون داشتن الگوی DUPA می‌گویند. چنین اشخاصی که دارای چنین شرایطی هستند نمی‌توانند عمل کاشت مو تهران را انجام دهند.

 

کاشت مو تهران

سطح توقعات و سطح انتظارات بیماران بعدازاین کاشت مو تهران

عامل دوم و مهم سطح انتظارات و میزان توقعات زنان از عملیات کاشت مو تهران است. برخی از زنان به حالتی کمتر از پرپشتی کامل در موهایشان رضایت نخواهند داد. این افراد توقعات بالایی دارند که بعد از یک دوره کاشت مو، پوست کف سر کلاً دیده نشود. این کار یک توقع کاملاً غیرعقلانی و غیرمنطقی است و در بیشتر موارد امکان‌پذیر نخواهد بود و به همین خاطر نباید این‌گونه از زنان را برای عمل کردن پذیرفت. باید به متقاضیانی که قصد کاشت مو تهران را دارند تذکر داده شود که قصد آن‌ها  از هر دوره کاشت مو تهران، تنها بیشتر کردن تراکم و پرپشتی، به نسبت جلسه‌ی پیشین است.البته بیشتر زنان کم مو به این خاطر که از درمان‌های نوع دارویی کاملاً آشفته شده‌اند حتی از بهتر شدن بسیار کم ظاهر خود نیز استقبال بالایی می‌کنند.

سؤالات پرکاربرد در زمینهٔ کاشت مو

در زیر به برخی از سوا لاتی که معمولاً برای کاندیداهای کاشت مو تهران پیش می‌آید اشاره ‌شده است:

مگر موهای کاشته شده رشد هم می‌کنند ؟

موهایی که کاشته شده‌اند بعد از طی کردن روند رشد مانند موهای عادی فرد خواهند بود و رشد کاملی خواهند داشت. شما همچنین می‌توانید موهایی که کاشته شده را بلندتر کنید، آن‌ها را فرو یا رنگ کنید و حالت‌های موردنظر خود را به موها بدهید. ویژگی‌های این موها مانند دیگر موها است و نوع رفتاری که با دیگر موهای خود داریم با موهای کاشته شده نیز می‌توانیم داشته باشیم. فقط در جریان یک‌ماهه اول بعد از کاشت مو تهران اصلاً نباید موهای خود را حتی رنگ و یا فر کرد. حتی ریش‌ها و سبیل‌های کاشته شده هم در مردان کاملاً عادی و قابل اصلاح کردن و آرایش کردن است.

کاشت مو در تهران

چگونه باید از موهای کاشته شده مراقبت کرد؟

در روزهای اولیه پس از عمل کاشت مو تهران نباید موها را بشوییم. گاهی وقت‌ها ریزش فولیکول‌های مو براثر تماس عادی هم ایجاد می‌شود. از نکته‌های بسیار مهم که حتماً باید به آن دقت کافی نماییم مراقبت کردن از سر و قسمت‌های پیوند شده در طی هفته اولیه بعد از کاشت مو تهران به خاطر جلوگیری کردن از وارد شدن هر نوع فشار به این قسمت‌ها هست. به‌وقت سوار و یا پیاده شدن از ماشین بسیار دقت نمایید.

یکی از موارد بسیار مهم بعد از انجام کاشت مو تهران که حتماً باید به آن توجه کافی کرد جلوگیری از مصرف کردن مواد تأثیرگذار بر عمل است: از مصرف کردن انواع الکل، قرص آسپرین و کشیدن سیگار به میزان حداقل یک هفته تمام بعد از عمل جدا خودداری کنید. در چند روزه اول بعد از انجام عمل کاشت مو تهران در حالت‌هایی که ضربه‌ای در سرتان ایجاد می‌شود و یا اینکه جسمی بروی سرتان کشیده می‌شود و یا در حالت شانه‌زنی احتمال بیرون آمدن یک و یا چندین گرافت که کاشته شده‌اند وجود دارد.

هزینه کاشت مو بانوان در تهران و سایر شهر ها

کاشت مو تهران

هزینه های پایین و وجود پزشکان متخصص، دو معیار عمده برای انتخاب این روش توسط بسیاری از افرادی است که از ریزش مو رنج می برند. پیوند مو در شهرهایی بزرگ مانند مشهد، تهران، اصفهان و شیراز رایج تر است. در شهرهایی مانند مشهد و تهران متقاضی بیشتری برای این کار وجود دارد. در نتیجه پزشکان با تجربه بیشتری و روشهایی مدرن این عمل را انجام می دهند.

اماهزینه کاشت مو بانوان چقدر است:پاسخ مشخصی  برای این سوال وجود ندارد. هم درمان و هم دوره ریکاوری هر دو هزینه بر هستند، و عوامل متعددی وجود دارند که بر کل هزینه پیوند موتاثیر می گذارد. هزینه پیوند مو تا حد زیادی به مقدار موهایی که پیوند زده می شود، بستگی دارد. این نوع درمان معمولا توسط بیمه ها پوشش داده نمی شود.

هزینه کاشت مو بانوان به عوامل مختلف بستگی دارد از جمله :

1-جایی که زندگی می کنیم :

به منطقه ای که زندگی می کنید بستگی دارد و تعداد جراحانی که این روش را ارائه می دهند بر عوامل جراحی نیز تاثیر می گذارند.

2-مهارت جراح :

این یک عامل رایج است. اگر جراح شما یکی از بهترینها در نظر گرفته شود ممکن است هزینه بیشتری را دریافت کند. در عین حال نرخ های بالا تر همیشه به معنای مهارت بهتر نیست. بنابراین تحقیق خود را با دقت انجام دهید.

کاشت مو تهران

3-نوع روش انتخابی :

سه نوع روش پیوند وجود دارد که هر کدام هزینه ای متفاوت دارند.

4-تعداد موی پیوند شونده :

اگر تمایل به اضافه کردن تعداد موی پیوند شده داشته باشید بنابراین هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد.

5-هزینه سفر :

این چیزی نیست که دکتر شما هزینه آن را بپردازد.گاهی اوقات شما مجبور به سفر به دور برای پیدا کردن یک متخصص خوب هستید و شما باید این هزینه ها را در هنگام تصمیم گیری این که آیا می توانید از این روش استفاده کنید یا نه در نظر بگیرید.

مشکلات کاشت مودرخانم ها

همانطور که گفته شد کاشت موی طبیعی درخانم ها دارای یکسری مشکلات و محدودیت ها است که بایستی با صداقت و به روشنی با بیمار درمیان گذاشته شده تا ایشان آن را کاملاً متوجه شود. پس از آن لازم است که بیمار برگه رضایت نامه ای را مبنی برآگاهی از این مسائل امضا نماید .این مشکلات عبارتنداز:

کاشت مو تهران

1- کوتاه کردن تقریباً کامل موهای سردر منطقه ای که باید مو برداشته شده (پشت سر) و موضع کاشت مو از واجبات است. واضح است که پذیرش این موضوع برای یک خانم بسیار مشکل و در موارد زیادی غیر قابل قبول است.

2- تعداد موهای قابل برداشت ازمنطقه دهنده (پشت سر) درخانم های دارای طاسی آندروژنتیک کمتر ازآقایان است که علت آن قبلاً توضیح داده شده است. همان مقدار مویی هم که قابل برداشت از پشت سر است معمولاً ازنظر مشخصات ظاهری مثل قطر و رنگ مو ضعیف بوده و لذا قدرت پوشانندگی خوبی ندارد. همه این عوامل باعث ضعیف شدن نتایج کاشت مو می گردد.

3- طرح ریزش مو در خانم ها که اغلب گسترده و پخش می باشد. درآقایان ریزش موی مردانه بصورت فقدان کامل مو در هر منطقه تظاهرمی کند که دارای سیر پیشرونده است بدین معنی که یک منطقه از پوست سردچارطاسی شده، موهایش کاملاً ریخته و بعداً این منطقه طاس گسترش پیدامی کند. ازطرف دیگر درآقایان موهای پشت سر بندرت دچار ریزش مو شده و لذا آقایان همواره ازمنطقه دهنده خوبی برای انجام کاشت موی طبیعی برخوردارهستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یازده =