کاشت مو غرب

کاشت مو غرب

کاشت مو غرب

کاشت مو غرب در تهران  یکی از مراکز کاشت مو است که در آن کاشت مو به صورت اختصاصی بوسیله پزشکان متخصص انجام می شود؛ به این صورت که مو از ناحیه پشت سر به ابعاد 2 تا 4 سانتی متر به صورت بلند در قسمت مورد نظر پیوند داده میشود.

کاشت مو غرب

با جدا کردن مو از این قسمت (پشت سر) سبب به وجود آمدن خط نازکی در این ناحیه خواهد شد که جلوه نامناسبی دارد چون در پایین خواب موهای پشت سر پنهان می شود. یکی دیگر از شیوه های کاشت مو غرب، روش جراحی fut شیوه برداشت نواری کاشت مو در قسمت پشت سر می باشد. با توجه به کاربردی بودن این شیوه در زمان های گذشته تا کنون می توان گفت که روش کاربردی تر آن درسال های اخیر مورد بحث بیشتری  قرار گرفته است.

کاشت مو غرب تهران

درکاشت مو غرب تهران هم از شیوه های مختلفی برای کاشت مو استفاده می شود که در یکی از آنها قسمت باریکی از پوست و مو با عرض 2 سانتیمتر و طول 25 سانتی متراز ناحیه سر(پشت سر) بیمار برداشته می شد و در قسمت مورد نیاز مورد استفاده قرار می گیرد. برای ترمیم ناحیه ای که از آن برداشته شده است از ایجاد کردن کشش در آن قسمت استفاده می شود، پس از کش دادن با نخ نایلون پشت سر بخیه می شوند و بخیه در لا به لای موها مخفی می شود. با استفاده از این روش کاشت مو غرب، دیگر مشکلی برای زیبایی فرد به وجود نمی آید. با کمک جراحان و متخصصین کاشت مو غرب تهران در عمل جراحی FUT  تکه برداشته شده از پشت سر شخص، به تکه های کوچکی به نام گراف تقسیم شده اند.

کاشت مو غرب

با کمی توجه به موهای سر مطمعنا متوجه رشد یک یا دوتایی و یا حتی چند تایی مو در یک نقطه خواهید شد. گرافت مو حاوی هریک از این دسته های کاشت مو گفته می شود که عموما شامل یک و یا چندین پیاز مو می شود. کار متخصص کاشت مو غرب تهران این است که گرافت های جدا شده را در این قسمت با توجه و دقت بالا در منافذی که در ناحیه گیرنده کاشت مو وجود دارد قرار دهد.

چگونگی کاشت مو غرب

کاشت مو غرب، مجموعه عملیاتی است که در آن موهای نازک سر و یا قسمت هایی از سر که دچار ریزش شده  اند افزایش داده می شوند. ترجیحا موها را از ناحیه برمی دارند که دارای موهای زخیم تری باشند.

در تمام دنیا شاهد مردان و زنان بسیاری هستیم که دچار ریزش مو شده اند و امکان دارد که از داروهایی مثل ماینوکسیدیل جهت بهبود این بیماری استفاده کرده باشند. ولی کاشت مو غرب یکی از راه هایی است که این مشکل را به صورت دائمی حل خواهد کرد. اما اگر شما جهت کاشت قصد دارید از کاشت مو غرب استفاده کنید باید گرینه های زیر را مد نظر داشته باشید.جهت عمل کاشت مو غرب از بی حسی موضعی استفاده خواهد شد.برای رشد موها تقریبا 3 الی 4 ماه زمان نیاز است.

کاشت مو غرب

عمل کاشت مو غرب برای همگی نتیجه مثبتی نخواهد داشت و برای برخی بی اثر و بی نتیجه است. زمانی که به طور طبیعی یا در اثر اتفاقی دچار ریزش مو شده اید و موهای خود را از دست داده اید، کاشت مو غرب، گزینه مناسبی جهت درمان این مشکل خواهد بود.همینطور که موهای طبیعی انسان با گذشت زمان نازک می شوند، موهای کاشته شده نیز امکان دارد پس از گذشت مدتی دچار ریزش شوند.

روش های کاشت مو غرب

متدوال ترین و معروف ترین شیوه های کاشت مو غرب، کاشت مو به شیوه های FIT و FUT  هستند که به صورت خلاصه برای شما هریک از روش های نام برده را توضیح خواهیم داد:

کاشت مو غرب به روش FUT

متخصص مربوطه در کاشت مو غرب، قسمتی از پوست سر بیمار را، در ناحیه بین دو گوش برمی دارد.زمانی که قسمت مورد نظر که دارای مو است برداشته  شد، آن قسمت را بخیه می کنند.

دکتر جراح و دستیارانش در کاشت مو غرب، تکه نواری جدا شده از سر را به تکه های کوچک تری تبدیل می کنند. امکان دارد این نوار را به 2000 تکه ریز ریز کنند که نام این قسمت های ریز شده را گرافت گذاشته اند. بعضی از این گرافت ها امکان دارد تنها حاوی یک تار مو باشند.

جراح کاشت مو غرب منافذ خیلی کوچکی را در قسمت کاشت مو به وجود می آورد.موهایی که از قسمت پشتی سر برداشته  شد را در این سوراخ های کوچک قرار می دهند.در پایان کاشت مو غرب، ناحیه جراحی شده را با بانداژ یا گاز پوشش می دهند.

کاشت مو غرب

تعداد گرافت ها در کاشت مو غرب به چه عواملی وابسته است؟

 • نوع و جنس موهایتان
 • اندازه قسمتی که در آن کاشت مو انجام می شود
 • کیفیت مو
 • رنگ مو

کاشت مو غرب به روش FIT

جهت انجام عمل FIT، جراح مربوطه باید مراحل زیر را در کاشت مو غرب طی نماید:

در مرحله اول باید موهای پشت  سرتان تراشیده شود.

تک به تک فولیکول های مو برداشته می شوند و اثر کمی از خود به جای میگذارند.

مثل روش FUT، جراح مربوطه منافذ کوچکی در پوست به وجود آورده و فولیکول های مو داخل این منافذ قرار میدهند.

و در پایان، قسمتی که کاشت مو در آن انجام شده با بانداژ و یا گاز چوشش داده می شود.

بدون در نظر گرفتن شیوه های سنتی کاشت مو که امکان دارد در بعضی از کلینیک های کاشت مو در غرب  باطل شده باشند، شیوه جدیدی به نام SUT جهت انجام عمل کاشت مو به کار گرفته می شود.

روش SUT کاشت مو، شیوه ای است که نیازی به جراحی ندارد و قابلیت پیوند 14000 تار مو را دارا می باشد که چیزی حدود سه برابر شیوه های قدیمی و سنتی است و تنها در یک جلسه میتوانید عمل کاشت را به وسیله پانچ لیزر انجام دهید.

کاشت مو غرب

کاندیدای مناسب برای کاشت مو غرب

افرادی که تمایل به انجام عمل کاشت مو دارند، باید شرایط کاندیدای مناسب کاشت مو را در نظر داشته باشند:

 • اشخاص دارای سن بیش از 30 سال
 • دارای سلامتی کامل
 • اشخاصی که  دارای الگوی تاسی مردانه هستند و بیش از 5 سال از تاسی رنج میبرند.
 • داشتن توقع های عقلانی و منطقی
 • اشخاصی که به علت جراحی، ضربه و یا سوختگی دچار کچلی و یا تاسی مو شده اند.

مراقبت های ویژه بعد از جراحی کاشت مو غرب

برای جراحی هرچه بهتر همچنین اثر بخشی مناسب تر کاشت مو غرب، باید اطلاعات لازم درباره مراقبت های پس از کاشت مو را کسب کرده باشید:

3 روز پس از انجام عمل جراحی کاشت مو غرب، از استفاده مواد مخدر دوری نمایید، زیرا باعث رقیق شدن و خونریزی خواهد شد.

به مدت 30 روز پس از کاشت مو غرب از داروهایی که دارای آسپرین هستند به علت رقیق کردن خون و خونریزی نباید استفاده شود.

انجام ورزش های سنگین ممنوع؛ زیرا موجب خونریزی، از بین رفتن گرافت ها و همچنین تورم زیاد در نواحی اطراف چشم خواهد شد.

حمل اجسام سنگین در طول 48 ساعت پس از انجام کاشت مو غرب آسیب زا خواهد بود.

در زمان خواب سعی کنید سر و قسمت های بالای بدنتان را بالاتر از قلب خود نگهدارید.

در طول 24 ساعت پس از کاشت مو غرب سعی کنید دوش نگیرید و پس از گذشت 24 ساعت، با آب خنک و فشار پایین و به طور ملایم موهای خود را تمیز کنید.

شما اگر عادت به استفاده سشوار بعد از حمام دارید میتوانید در 5 روز اول پس از جراحی کاشت مو غرب، با دمای سرد سشوار موهای خود را خشک نمایید.

در طول 7 روز پس از کاشت مو غرب، از شنا در آبی که دارای کلر است خودداری نمایید.

کاشت مو غرب

مزایای کاشت مو غرب

نتیجه جراحی کاشت مو غرب به علت استفاده از موی طبیعی و موهای سر خود افراد بسیار طبیعی خواهد شد. رنگ موها تفاوتی با رنگ موهای اصلی افراد نخواهد داشت و پس از 2 الی 3 ماه رشد موها آغاز خواهد شد.

کاشت مو غرب، احتیاجی به مصرف هیچگونه مواد شیمیایی ندارد و کاملا مطمئن انجام خواهد شد.

پس از کاشت مو غرب، نیازی به مراقبت های ویژه نیست و میتوانید به همان صورتی که از موهای طبیعی خود مراقبت می کنید از موهای کاشته شده خود نیز استفاده و مراقبت نمایید. شما نیاز به استفاده شامپوی خاصی پس از کاشت مو غرب ندارید و از همان شامپویی که قبل از جراحی استفاده میکردید میتوانید پس از جراحی کاشت مو غرب نیز استفاده نمایید. همچنین شما میتوانید موهای کاشته شده خود را کوتاه و به هر حالتی که دوست دارید در بیاورید.

برجسته ترین مزیت کاشت مو غرب، به دست آوردن ظاهر دلخواه و کسب اعتماد به نفس از دست رفته شخص در رابطه با ظاهرش می باشد.

کاشت مو غرب

هزینه کاشت مو غرب تهران

عوامل زیادی نقش در هزینه کاشت مو غرب تهران تاثیر گذار است:

 • شیوه جراحی کاشت مو
 • مقدار موهای کاشته شده
 • تجربه و پیشینه متخصص جراح کاشت مو غرب
 • کلینیکی که در آن عمل جراحی کاشت مو انجام می شود.

مراحل کاشت مو غرب

امکانات کاشت مو غرب تهران در اختیار ساکنین غرب از جمله: نظارت پزشکان متخصص و باتجربه، نوین ترین متد های تشخیصی و درمانی متخصصان قرارگرفته است و میتوان با استفاده از تمامی این امکانات به نتیجه مطلوب مورد نظر رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =