کاشت مو قیمت

کاشت مو قیمت

کاشت مو قیمت

کاشت مو قیمت‌ های متفاوتی دارد و یکی از عوامل تعیین‌کننده برای تعیین میزان تراکم موها بعد از کاشت مو می باشد. داشتن موهایی پرپشت و خوش‌حالت یکی از تأثیرات مثبتی است که  در زیبایی هر فرد نقش مهمی دارد و اکثر مردم به دلایل مختلف کم‌پشتی مو، ریزش شدید موها، طاسی و … نمی­توانند به‌صورت طبیعی موهایی پرپشت و خوش‌حالت داشته باشند و به همین دلیل روی به کاشت مو و یا ترمیم مو می‌آورند. کاشت مو امروزه بین افراد بسیار رواج پیداکرده است  و مردم پذیرفته‌اند که کاشت مو قیمت بالایی دارد.

کاشت مو قیمت

کاشت مو قیمت: کاشت مو توسط پزشکان متخصص در کلینیک‌ها انجام می‌شود، کاشت مو قیمت‌ های متنوعی دارد. کاشت مو به روش‌های مختلف SUT،FUT، FIT  و… انجام می­شود. تشخیص بهترین روش برای فرد بر عهده پزشک و یا متخصص می­باشد که کدامین روش برای بیمار مناسب است و جواب­گو می­باشد ولی کاشت مو تا حدود زیادی به بیمار و بودجه او بستگی دارد. به‌طورمعمول پزشکان با بررسی آزمایش‌ها فرد تصمیم به نوع درمان می­گیرند. کاشت مو قیمت‌ های متنوعی دارد و تعیین دقیق و نهایی کاشت مو قیمت پایین یا بالا به عهده پزشک می‌باشد. از کاشت مو قیمت بالا معمولا نتیجه بهتری هم انتظار می‌رود.

سوالاتی در رابطه با کاشت مو

کاشت مو قیمت:  در این مقاله به تعدادی سوال درزمینه کاشت مو و کاشت مو قیمت پاسخ می‌دهیم.

 • کاشت مو چیست؟
 • دلایل ریزش را نام ببرید؟
 • بر چه اساس متخصصان می­گویند که فرد به کاشت مو نیاز دارد یا خیر؟
 • چه‌کارهایی باید قبل و بعد از کاشت مو انجام دهیم؟
 • آیا در کاشت مو سن اهمیت دارد؟
 • آیا جایگزینی برای کاشت مو وجود دارد؟
 • کاشت مو قیمت چگونه است؟
 • اطلاعات در رابطه با کادر پزشکی برای کاشت مو چه اهمیتی دارد؟
 • انواع روش‌های کاشت مو را نام ببرید؟
 • عوارض بعد از عمل کاشت مو کدم‌اند؟
 • کاشت موی قابل رشد را توضیح دهید؟

کاشت مو چیست

کاشت مو قیمت: به‌عبارتی‌دیگر می­توان گفت کاشت مو جابه‌جایی ریشه فولیکول مو از دیگر قسمت‌های بدن هست که انتقال آن به نقاطی که دچار ریزش مو هستند مناسب است.

کاشت مو قیمت

دلایل ریزش مو را نام ببرید

کاشت مو قیمت: ریزش مو دلایلی بسیاری دارد که بیشتر در مردان دیده می­شود که در زیر به برخی از این دلایل اشاره شده است:

 • ریزش موی ارثی
 • تغذیه نامناسب
 • استرس و فشار روحی
 • کمبود و فقر آهن
 • کمبود ویتامین
 • و…

بر چه اساس متخصصان می­ گویند که فرد به کاشت مو نیاز دارد یا خیر

کاشت مو قیمت: به‌طورمعمول برای افرادی که دچار کم‌پشتی موی سر و یا طاسی موی سر به‌صورت ارثی  مواجه هستند توسط پزشک و یا متخصصان تجویز می­شود. کاشت موی SUT یکی از بهترین و مدرن‌ترین روش‌های کاشت مو می­باشد. در مواردی نیز که فرد سنش مناسب نبوده و ریزش موی شدید ندارد از روش PRP یا مزوتراپی استفاده می­کنند که تشخیص این او روش و پیاده‌سازی کدام روش بهتر جواب می­دهد بر عهده جراح می­باشد.

 

کاشت مو قیمت

چه‌کارهایی باید قبل و بعد از کاشت مو انجام داد

کاشت مو قیمت: کاشت مو یکی از تصمیمات مهم در زندگی هر فرد می­باشد، قبل از کاشت یا ترمیم مو بهتر است که فرد خود را برای این اقدام آماده کند، چون کاشت مو به دلیل حساس بودن درصورتی‌که درست انجام نشود و به روش‌های سنتی و غیرتخصصی صورت گیرد منجر به ریزش مو می­شود و روی روحیه فرد تاثیر منفی می­گذارد. بعضی از موسسات یا کلینیک‌های کاشت مو در تبلیغات خود به کاشت مو بیشتر از ده هزار تار مو ادعا می­کنند و یا ادعا دارند که موهای شما همانند پرپشتی و پرمویی دورانی جوانی و نوجوانی می­شود درصورتی‌که این موضوع تنها تبلیغ می­باشد که با بازاریابی به جذب مشتری بپردازند.

کاشت مو قیمت: روشی که در آمریکا و اروپا رایج می­باشد و دارای کیفیت و رکورد بالایی بوده روش کاشت مو SUT می­باشد، اما درهرصورت باید برای کاشت مو واقع‌بین بوده و امکان ریزش و بازگشت مجدد موهای کاشته شده بسیار ضعیف است و درهیچ صورت موهایی که کاشته شده به پرپشتی موهای سابق  نمی­شود، ولی با انتخاب روش و کلینیک درست می­توانید نتیجه این عمل را عوض کنید و نتیجه مطلوبی از این موضوع به دست بیاورید.

به‌طور تقریبی بین ۷۰ الی ۹۰ درصد موهایی که ازدست‌رفته قابلیت رشد مجدد و کاشت را دارند. در کلینیک‌هایی که کاشت مو انجام می­شود متخصصان پس از معاینه فرد و بررسی آزمایشات اولیه، قادراست دلایل ریزش موی ابرو و موس سر را بررسی کند و راه مقابله و درمان آن را به فرد معرفی کند؛ اما قبل از کاشت مو فرد باید اقداماتی را انجام دهد تا پوست سر را برای کاشت آماده کنند و این عمل باعث می­شود که فرد نتیجه بهتری از کاشت مو و یا حتی مداوای پوست سر خود ببیند.

کاشت مو قیمت

آیا در کاشت مو سن اهمیت دارد

کاشت مو قیمت: برای کاشت مو سن خاصی مدنظر است و به‌طورمعمول برای سنین زیر ۲۳ سال ممنوع می­باشد  و انجام نمی‌شود.  داوطلبان کاشت مو معمولا در تمام سنین هستند. امکان دارد افرادی که در سنین بالا کاشت مو را انجام می­دهد در نواحی دیگر سر دچار ریزش مو شوند.

آیا جایگزینی برای کاشت مو وجود دارد

کاشت مو قیمت: بله افراد می­توانند از روش‌های درمانی برای ترمیم مو استفاده کنند همانند:

 • ترمیم مو به روش HRT و استفاده از پکیج تقویتی PRP
 • مزوتراپی
 • ویتامین درمانی
 • مزوتراپی

اما داروهایی همچون ماینوکسیدیل به‌طور معمول تجویز نمی­شود چون بعد از مصرف دارو بعد از مدت طولانی و قطع دارو مجدد ریزش مو شروع می­شود. مصرف داروهایی که مورد تایید و تجویز پزشک متخصص پوست و مو باشد.

کاشت مو قیمت

هزینه‌های کاشت مو چگونه است

کاشت مو قیمت‌های متنوعی دارد اما بستگی به نوع کار و درمان نیز دارد. بسیاری از افراد هستند که متاسفانه به دنبال کلینیک‌ها و موسساتی هستند که کاشت مو قیمت پایین انجام می‌دهند، اما باید دقت داشته باشیم که برای کاشت مو نیاز تعدادی پرستار و تکنیسین دارد و گاهی به بیشتر از ۱۰ نفر نیرو لازم است که کار را به بهترین شکل انجام دهند به همین دلیل کاشت مو قیمت بالا بوده ولی در عوض نتیجه کار را در درازمدت می‌توان مشاهده کرد که کاشت مو قیمت بالا را که پرداخت‌نموده‌ایم بی‌فایده نبوده بلکه بسیار کارآمد است. کاشت مو قیمت بالایی دارد و بهایی است که بیمار برای زیبایی موهایش می‌پردازد.

کاشت مو قیمت: اینکه کاشت مو قیمت بالا یا پایین باشد به مهارت جراح نیز بستگی دارد و نباید بیمار به خاطر کاشت مو قیمت پایین، جراح با دستمزد کمتر را انتخاب کند. بدیهی است که یک جراح حاذق کاشت مو قیمت بالا انجام می‌دهد. تعیین کاشت مو قیمت بالا یا پایین درنهایت با نظر جراح صورت می‌گیرد.

کاشت مو قیمت

اطلاعات در رابطه با کادر پزشکی برای کاشت مو چه اهمیتی دارد

کاشت مو قیمت: موفقیت و نتیجه کاشت مو به تجربه و مهارت کادر پزشکی بستگی دارد. مسائل مختلفی در این زمینه اهمیت دارد از قبیل راحتی بیمار با دستورالعمل‌های پزشک و تکنیک‌های جداسازی فولیکول مو و روش صحیح کاشت مو.

انواع روش‌های کاشت مو را نام ببرید

کاشت مو قیمت: استفاده از بهترین روش ممکن برای کاشت مو و درمان طاسی سر و یا جلوگیری از ریزش موها مهم هست. در کاشت مو روش‌هایی همانند  FUT  و FIT و پانچ روش‌های عمده کاشت مو می‌باشد که تفاوت آن‌ها در نوع برداشت گرافت­های مو از ناحیه‌ای است که مو برداشته می­شود. با توجه به پیشرفت علم این تکنیک‌ها نیز دیگر قدیمی محسوب می­شوند و هرکدام عوارض خود را بعد از عمل دارند همانند استراحت طولانی‌مدت، خونریزی، جای زخم و بخیه، تورم و پانسمان طولانی، مراجعات مکرر و عدم شستشوی موها تا چند روز بعد و … که حال از روش SUT و FUE  استفاده می­کنند که عوارض کمتری را به دنبال دارد.

عوارض بعد از عمل کاشت مو کدم‌اند

کاشت مو قیمت: به‌طورمعمول روش SUT  به دلیلی اینکه یک روش تضمین‌شده می­باشد، به موفقیت نزدیک است و ریسک محسوب نمی­شود و بدون مشکل می­توانید به زندگی عادی و روزمره خود بپردازید ولی اگر کاشت مو یکی از دو روش دیگر یعنی FUT   و FIT انجام شود عوارض و ریسک‌هایی را به دنبال دارد:

 • تورم
 • سردرد
 • سوزش
 • سرگیجه
 • ریزش مجدد موها
 • و…که در بعضی از افراد به‌صورت دائمی این عوارض به‌جای می­ماند. ولی درصورتی‌که با متخصصان ماهر مشورت کنیم از عوارض قبل و بعد و دیگر اطلاعات موردنیاز کاشت مو اطلاعات کسب می­کنید و می‌توانید یک تصمیم  و انتخاب مهم داشته باشید.

کاشت مو قیمت

مزایای کاشت مو قابل رشد

کاشت مو قیمت :

کاشت موی قابل رشد همان کاشت مو به روش SUT می­باشد که در این نوع کاشت احتیاجی به تیغ جراحی، بیهوشی، به‌جای ماندن اسکار و برش نیست و هیچ‌گونه عوارضی را به دنبال ندارد و کاشت مو قیمت بالایی با این روش دارد.

با استفاده از این روش دیگر هیچ‌کسی قادر نیست که موی کاشته شده را از موی طبیعی تشخیص دهد. در این روش کاشت مو قابل رشد، موها به‌صورت طبیعی رشد می‌کنند و درصد ریزش موها بسیار پایین می‌باشد.

در این روش نیاز به تکرار مکرر جلسات ترمیم نیست و فرد در زمان طولانی از انتقال فولیکول‌های مو و کاشت مو رنج نمی­برد و حتی اگر به این روش کاشت مو قیمت بالایی هم داشته باشد اما درنهایت رضایت زیادی را برای بیمار به ارمغان می‌آورد. از مزایی که این روش کاشت مو قابل رشد دارد می‌توان به تکنیک‌ها، نداشتن جراحی، خونریزی و درد اشاره داشت. بعد از کاشت مو توسط دستگاه‌های لیزر می­توان تحریک‌پذیری، رشد سریع موها، تقویت و رشد مجدد را می­توان رویت کرد.

کاشت مو قیمت :کاشت مو قابل رشد علاوه بر روش SUT روشی دیگر نیز دارد. یکی دیگر از روش‌های کاشت موی مصنوعی یا ترمیم مو به‌حساب می‌آید که روشی استاندارد برای ترمیم مو می­باشد و موها به‌طور صد درصد طبیعی قابل رشد هستند. این روش را می­توان به هر میزان یا هر بلندی روی سر بیمار انجام داد، به‌نحوی‌که خط فرق و جلوی سر دیده نشود.

شما می­توانید پس از انجام این نوع کاشت به دیگر فعالیت‌های خود مشغول شوید، همانند فعالیت‌های ورزشی، استخر، سونا، جکوزی، استحمام همه‌روزه و … همچنین هیچ مانعی برای استفاده داشتن از دستگاه‌هایی مانند سشوار، تافت، رنگ، ژل و… را ندارند. با توجه به مزایایی که برای این روش گفته شد، حتی اگر کاشت مو قیمت بالایی هم در این روش داشته باشد ولی می‌ارزد.

کاشت مو قیمت

انواع  و علل ریزش مو

یکی از عوامل موثری که می‌تواند منجر به ریزش موی منتشر و يكنواخت از تمام نقاط سر شود، استرس‌ است. منشا این استرس‌ها می‌تواند روحی روانی باشد و منجر به بروز اضطراب‌‌های خیلی حاد و ناگهانی در فرد شود. اين تنش و استرس‌ها مي‌توانند در اثر از دست دادن یک عزیز، طلاق، کنکور، ابتلا به بیماری، انجام جراحی، شیمی‌درمانی، مصرف برخی داروها، گرفتن رژیم‌های خودسرانه و طولانی‌مدت (رژیم‌های غذایی نامناسب) و همچنین زایمان یا سقط جنین و خونریزی شدید تظاهر پيدا كنند

وقتي فردي در محیط‌های پرتنش باشد و از فشارهای عصبی رنج ‌ببرد، تغييرات بيوشيميايي و فيزيكي در بدن رخ مي‌دهد كه بعد از مدتی ممکن است منجر به ریختن موها شود.

به طور معمول ریزش 70 تا 100 فولیکول مو در روز طبیعی است ولی اگر میزان ریزش مو بیش از این مقدار باشد باید حتما این مساله را پیگیری کنید چراکه نیازمند بررسی است. معمولا بر حسب اینکه چه مدت از زمان شروع ریختن موها گذشته، ریزش مو به دو نوع حاد و مزمن تقسیم‌بندی می‌شود.

کاشت مو قیمت

**ريزش موي حاد

اگر زمان ریزش موها کمتر از 6 ماه طول بکشد، فرد دچار ریزش موی حاد است. در نوع حاد ریزش مو، در بررسی عامل موثر در ریختن موها، باید اتفاقاتی که طی سه ماه قبل از ریزش مو رخ داده، مورد توجه قرار بگیرد.

علت آن هم این است که از زمانی که عامل ریزش مو وارد بدن می‌شود تا وقتی که مو به فاز ریزش راه پیدا کند، یک بازه زمانی سه ماهه وجود دارد. در این بازه زمانی سه ماهه، مو در ابتدا از فاز رشد به استراحت وارد می‌شود و سپس با بروز این مرحله موها می‌ریزند.

کاشت مو قیمت

**ريزش موي مزمن

اگر بیش از 6 ماه است که درگیر از دست دادن موهای خود هستید، دچار ریزش موی مزمن شده‌اید. درمان این فرم از ریزش مو، به دلیل اینکه در برخی موارد با وجود همه بررسی‌هایی که انجام می‌شود، علتی برای آن یافت نمی‌شود، كمي سخت‌تر است.

در صورتی که عوامل ایجادکننده یا تشدیدکننده ریزش مو تکرار شود، (بیش از 6 ماه) ریزش مو به صورت مزمن در می‌آید.

این نوع از ریزش مو در اثر :

اختلالات هورمونی، نامنظم بودن عادت ماهیانه نامنظم، وجود موی زائد، کمبود فقر آهن شدید، اختلالات کم‌کاری یا پرکاری تیروئید و همچنین مصرف برخی از داروها مثل داروهای ضداضطراب براي درمان افسردگي و آکوتان برای بهبود آکنه دیده می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 12 =