کاشت مو کلینیک

کلینیک کاشت مو

کاشت مو کلینیک

کاشت مو کلینیک جایی است که امروزه خیلی از افرادی که از ریزش مو رنج می برند به آن مراجعه می کنند. با گذشت زمان و صنعتی شدن زندگی ها و همچنین اضافه شدن فست فودها و غذاهای دارای روغن های صنعتی و شیمیایی به سبد غذایی خانواده ها گسترش این معضل در اجتماع های شهری و روستایی خصوصا کلان شهرها به وفور مشاهده می شود.

کلینیک کاشت مو

خیلی ها اطلاعاتی درباره مراکزی که این مشکل را حل می کنند و یا روش های درمانی مختلف ندارند. در این مقاله سعی شده که به این مطالب و همچنین دیگر مطالب مرتبط با کاشت مو کلینیک بپردازیم تا دوستان و عزیزانی که خود یا خانواده و یا دوستانشان از مشکلات مرتبط با مو رنج می برند با مطالعه این مقاله آشنایی با راه های درمان و پیشگری از ریزش مو پیدا کرده و در مورد کاشت مو کلینیک مناسب اطلاعات مناسبی کسب کنند.

در مورد کاشت مو کلینیک بیشتر بدانید

کاشت مو کلینیک: یک کلینیک کاشت مو نوعی مطب درمانی و پزشکی محسوب می شود که در آنجا متخصصین پوست و مو با استفاده از بهترین و مدرن ترین روش های ارائه شده در جهان اقدام به مرتفع نمودن مشکلات و معضلات ریزش مو کرده که دیگران نیز از لذت یک ظاهر خوب و آراسته بتوانند بهرمند شوند.

کاشت مو کلینیک:از جمله خدماتی که در این کاشت مو کلینیک های درمانی به مراجعین ارائه می شود می توان به کاشت مو، کمک به از بین رفتن ریزش مو، پیوند ابرو، کاشت مو در صورت آقایانی که دارای ریش و سبیل نیستند و غیره می توان اشاره کرد.

کلیتیک کاشت مو

از جمله روش هایی که امروزه به طور وسیع برای کاشت مو در کاشت مو کلینیک در کشور ایران مورد استفاده قرار می گیرد، کاشت مو با روش های sut و hrt می باشد. خیلی از مردم در حالی به کاشت مو کلینیک برای درمان پوست و مو مراجعه می کنند که دید درستی نسبت به کارهایی که در کاشت مو کلینیک انجام می شود و همچنین مشکل موهای سر، ابرو و یا صورت خود ندارند به همین دلیل تنها با یک هدف به این مراکز و کاشت مو کلینیک مراجعه می کنند آن هم چیزی نیست بجز کاشت مو.

کاشت مو کلینیک چه خدماتی ارائه می دهد

کاشت مو کلینیک: کاشت مو را برای خیلی از مراجعه کنندگان می توان آخرین گزینه در نظر گرفت یا اینکه اصلا آن ها نیازی به کاشت مو ندارند و تنها با مصرف کردن دارو طبق تجویز پزشک متخصص پوست و مو مشکل آنان حل می شود. عده دیگر نیز می توانند با استفاده از روش هایی غیر از کاشت مو مانند : روش های ترمیمی، اشعه لیزر، پی آر پی ، مزوتراپی و … اقدام به حل مشکل خود نمایند.

کلینیک کاشت مو

کاشت مو کلینیک:البته باید به این نکته نیز توجه کافی داشته که استفاده از داروهای تقویت مو بصورت سر خود و بدون تجویز پزشک ممکن است عواقب جبران ناپذیری را برای مصرف کنندگان خود به همراه بیاورد و یا باعث تشدید آسیب وارده به موی خود بشوند و اگر قرار باشد موی آن ها با یک داروی ساده و یا یک روش ترمیمی حل شود کار به روش های سخت تر، پیچیده تر و پر هزینه تر برسد. البته از جمله دیگر عوارض استفاده سر خود و غیر کارشناسی دارو می توان به اخلال در روند بهبود، کند کردن مراحل درمان و غیره اشاره کرد.

بانک مو چیست

کاشت مو کلینیک: بانک مو به محلی گفته می شود که در آن جا بیشترین میزان رشد مو وجود دارد و طبعا موهای آن نقطه از مقاومت بیشتری نسبت به دیگر مناطق بدن برخوردار هستند. بهترین نقطه بدن که دارای همه این خصوصیات می باشد، بانک موی پشت سر است و دلیل آن مقاومت و ضخامت مناسب این نقطه است.

موهای پشت سر تا اندازه ای مقاوم هستند که در صورتی که اشخاص مختلفی را که همگی دچار طاسی شده اند را مشاهده کرده باشید متوجه خواهید شد که پشت سر این افراد دارای کمترین میزان ریزش مو بوده و یا این که موهای پشت سر آن ها دست نخورده باقی مانده و دچار هیچگونه کم پشتی و ریزشی نشده است.

کلینیک کاشت مو

کاشت مو کلینیک :  به همین دلیل از بانک موی پشت سر خود شخص برای ترمیم و بازسازی قسمت هایی که دچار ریزش شده اند استفاده می کنند تا از مقاومت موهای پشت سر برای مقابله با ریزش مو استفاده کنند.

وبه همین دلیل است که شما در صورتی که کاشت مو را امری ضروری برای خود می دانید باید دارای بانک موی مناسبی در پشت سر خود باشید در غیر این صورت امکان انتقال مو از پشت سرتان را از دست می دهید و باید برای رفع مشکل کم مویی خود از روش های مختلف دیگری در کاشت مو کلینیک استفاده نمایید.

کاشت مو کلینیک: در سال های قبل اولین روش هایی که برای کاشت مو مورد استفاده قرار می گرفت روش انتقال موی بدن به سر بود. در این روش از بانک موی بدن مانند نواحی نیم تنه پایین و موهای درون سینه استفاده می کردند تا مشکل کم مویی را رفع نمایند.

اما امروزه به لطف پیشرفت علم می توان از روش های متعددی مانند شیوه های مختلف ترمیم مو و یا استفاده از داروهای تقویت پیاز مو طبق نظر پزشک خود در کاشت مو کلینیک عمل کنید تا روند بهبود موی سر شما ادامه پیدا کند.

چه نکاتی را باید بعد از انجام عمل انتقال مو رعایت کنید

کاشت مو کلینیک: شاید برای عده ای حساسیت این موضوع پایین باشد و به علت رعایت نکردن مسائل مربوط به مراقبت های بعد از جراحی انتقال مو به سر خود باعث بی تاثیر شدن این روش بشوند و بعدا بدون مطلع شدن از این موضوع گمان کنند که این روش از تاثیر کافی برخوردار نبوده و یا مشکل را به گردن پزشک مربوطه و کاشت مو کلینیک بیندازند.

کاشت مو کلینیک: از جمله اعمالی که باید به شدت در انجام آن ها مراقبت کرد :

 • ترک سیگار زیرا یکی از مهمترین عوامل ریزش مو مصرف دخانیات می باشد و ترک آن در قبل از عمل جراحی و در حدود چهار هفته بعد از انجام جراحی انتقال مو باید به صورت کامل انجام پذیرد.
 • استفاده از شامپوی مناسب و مورد تایید پزشک معالج خود تا از افزایش ریزش موی سر جلوگیری به عمل آورده و به بهبود عمل جراحی کمک کند.
 • استفاده از کیسه آب سرد و یا کیسه حاوی یخ برای معالجه مناطق مورد کاشت قرار گرفته که به دلیل جراحی پوست سرشان دچار تورم شده است. البته باید توجه داشت که از برخورد کیسه آب سرد و یا کیسه حاوی یخ با مناطق جراحی شده قرار باید دوری کنید.
 • کلینیک کاشت مو
 • تا چند روز بعد از انجام عمل انتقال مو باید به صورت زاویه دار بخوابید و از تماس مستقیم پوست سر با بالش زیر سر خود جلوگیری کنید. دلیل این کار جلوگیری از ایجاد عمل القاء و ایجاد بار الکتریسیته ساکن بوده تا از ریزش مو و تحت تاثیر قرار گرفتن موهای جدید سر خود جلوگیری به عمل آورید.
 • از مصرف نوشیدنی های دارای الکل بشدت دوری کنید زیرا باعث اختلال در عمل خون رسانی به پوست سرتان می شوند.
 • محلی که موهای جدیدی به آن جا منتقل شده اند دچار خارش خواهد شد اما شما نباید آن منتطقه را بخارانید زیرا باعث زخم و متورم شدنش خواهید شد.

پی آر پی چه روشی است

کاشت مو کلینیک: یکی از به روز ترین و متداول ترین روش های ترمیم مو به شمار می آید  که دارای بازده بیشتری نسبت به دیگر روش های ترمیمی می باشد. اما نسبت به روش ( اس یو تی ) از عملکرد کمتری برخوردار است.

کاشت مو کلینیک: روشی که امروزه به عنوان پیشرفته ترین تکنیک ترمیم مو از آن یاد می شود ( اس یو تی ) است زیرا هر شخصی که از این روش ترمیمی استفاده می کند دچار عوارض بعد از عمل کمتری نسبت به روش پی آر پی می شود.

کلینیک کاشت مو

روش های پی آر پی و اس یو تی چه تفاوتی با یکدیگر دارند

کاشت مو کلینیک: جواب روشن است، در روش پی آر پی مقداری خون از فرد گرفته می شود سپس در آزمایشگاه پلاسمای آن جدا شده و طی گذراندن مراحلی غنی می شود و سپس از آن بررای تقویت و ترمیم نواحی کم مو و یا بی موی شخص استفاده می کنند.

اما در روش اس یو تی با استفاده از دستگاه ویژه ای که تنها برای این عمل طراحی شده است از بانک موی شخص مقدار معینی مو برداشت شده و در محل کم پشت قرار داده می شوند این روش به علت کاشت سریع مو در کاشت مو کلینیک کمک به پر پشت شدن سریع مو در نواحی جلو سر شخص می شود.

 مزایا و معایب پی آرپی و اس یو تی نسبت به یکدیگر

کاشت مو کلینیک: پی آرپی و اس یو تی هر کدام دارای مزایایی و معایبی می باشند که در زیر به برخی از آنان اشاره شده است:

کلینیک کاشت مو

 • از هر دوی این روش ها برای ترمیم مناطق کم پشت استفاده می شود
 • هر دو روش دارای تاییده سازمان های بهداشت کشورهای مختلف از جمله سازمان بهداشت جهانی می باشند
 • این روش ها تخصصی بوده و تنها در کلینیک های مورد تایید وزارت بهداشت که دارای تجهیزات مخصوص انجام این کار هستند انجام می پذیرند.
 • این دو روش نسبت به روش های قدیمی تر از سهولت انجام، عوارض جانبی کمتر و سرعت پاسخ گویی شخص به عمل بیشتری برخوردار هستند.

کاشت مو کجا خوبه 

کاشت مو کلینیک: در پایان برای جواب دادن به افرادی که می پرسند کاشت مو کجا خوبه باید گفت که در هنگام مراجعه برای کاشت مو کلینیک کلینیک درمانی، حتما از دارا بودن مجوز وزارت بهداشت کاشت مو کلینیک مطمئن شوید تا درمانی مطمئن را انجام دهید.

علت ریزش مو سکه ای چیست

روبروي آينه ايستاده‌ايد و زيبايي‌تان را برانداز مي‌كنيد كه به يكباره متوجه مي‌شويد بخشي از موهاي ابرويتان ريخته. مدتي با داروهاي گياهي درصدد درمان هستيد اما جوابي نمي‌گيريد تا اينكه به متخصص پوست و مو مواجعه مي‌كنيد و بعد از گرفتن شرح حال و بررسي‌ها مشخص مي‌شود، شوك روحي كه مدت‌ها پيش تجربه کرده‌اید، نقشي در ريختن ابرويتان داشته است. جاي تعجب نيست

کاشت مو کلیتیک

در بسیاری از مواقع با آنکه علت شناخته شده‌ای برای ریزش مو به شکل موضعی (سکه‌ای یا گرد) در یک ناحیه از موهای بدن نیست، اما ‌استرس می‌تواند نقش مهمی در آن داشته باشد. این نوع ریزش مو در واقع به دنبال یک عامل استرس‌زای شدید رخ می‌دهد و قسمت‌هایی از موهای سر، ابرو، مژه و در آقايان همچنين موهاي ریش و سبیل به صورت سکه‌ای می‌ریزد. شايد در اغلب موارد هم به‌صورت تصادفی توسط فرد یا همراهان او کشف شود. ریزش موی سکه‌ای یا آلوپسی‌آره‌آتا غیرقابل پیش‌بینی است و می‌تواند استرس روانی زیادی را برای فرد به همراه داشته باشد اما در اغلب در عرض چند ماه بهبود می‌یابد

وقتي خودتان موهايتان را مي‌كنيد

 

استرس‌هاي‌ رواني‌ در شروع‌ تريكوتيلومانيا نقش‌ دارند. در این حالت فرد به دنبال احساس تنش و فشارهای عصبی که به او وارد می‌شود، خودبه‌خود به کندن موها روی می‌آورد. پس از اقدام به اين عمل هم احساس راحتي يا آرامش پيدا مي‌‌کند. البته از دیگر اختلالات روان‌پزشکی، اختلالات وسواسی و افسردگی نیز می‌تواند باعث این نوع ریزش موی مزمن شود.

در بسیاری از موارد خانم‌های جوان یا حتی کودکانی که در سنین مدرسه در ارتباط با همسالان، معلمان یا خانواده مشکل دارند یا والدین آنها با هم سازگاری ندارند، دچار تریکوتیلومانیا می‌شوند و موی سر، ابرو و مژه خود را می‌کنند.بعد از معاینه و گرفتن شرح حال مشخص می‌شود زمینه‌هایی از استرس و اضطراب باعث این بیماری شده که نیازمند درمان است و به دنبال درمان استرس، ریزش مو نیز کنترل می‌شود و نیازی به کاشت مو نیست ولی در صورت احساس بهتر فرد میتواند به مراکز ویا کلینیک های کاشت مو مراجعه کنید

کاشت مو کلینیک

یک نكته مهم درباره ریزش مو

 

در بسیاری از مواقع بین ریزش مو و اضطراب محیطی ارتباط وجود دارد. جهت درمان این نوع ریزش مو باید به زمینه‌های روان‌شناسی و اختلالاتی که در فرد وجود دارد، توجه شود. در صورتي كه ريزش مو حاد باشد، اگر سطح استرس خود را كاهش دهيد بعد از چند ماه رشد موها به طور طبيعي شروع مي‌شود. اما در نوع مزمن به خصوص تريكوتوموليا درمان این بیماران باید با همکاری متخصصان پوست و روان‌پزشك انجام شود. چراکه در اغلب موراد نیاز به رفتاردرمانی است و این درمان‌ها بیش از دارویی که متخصص پوست تجویز می‌کند، در کنترل ريزش مو نقش دارد و در اخر در صورت نیاز و جنبه زیبایی میتوانید به کلینیک های کاشت مو مراجعه کنید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پانزده =